HEERENVEEN - Weet jij wie deze twee verdachten zijn van een inbraak in een telefoonwinkel aan de Minckelersstraat in Heerenveen op 2 september? Laat het ons dan weten.

De twee inbrekers sloegen hun slag op dinsdag 2 september rond 03:20 uur in de nacht. Op beelden van de winkel aan de Minckelersstraat is te zien dat ze eerst flink wat geweld moeten gebruiken om binnen te komen. Eenmaal binnen vernielden ze met een bijl een vitrine met daarin mobiele telefoons en tablets. In korte tijd werden er meer honderd mobiele devices gestolen. Op het moment dat het rookgordijn ging werken, maakten ze zich uit de voeten.

Signalement

De verdachten zijn te voet weggevlucht in de richting van de Molenstraat en de Gedempte Molenwijk. Vanaf daar ontbreekt elk spoor. Op de beelden is in ieder geval te zien dat beide verdachten donkere kleding droegen. Een van hen draagt gezichtsbescherming. Hij heeft mogelijk een lichte huidskleur. De andere verdachte is wat beter herkenbaar. Ook hij heeft een lichte huidskleur.

Weet je wie de verdachten zijn?

De politie heeft reeds uitvoerig onderzoek gedaan. We delen nu beelden van de inbraak in de hoop dat iemand de verdachten herkent. Al dan niet in combinatie met kleding, het postuur en beweging. Herken je de verdachte? Weet je wie dit zijn? Of heb je iemand horen praten over een winkelinbraak? Laat het ons weten!

Neem contact op!

Je kunt je tips en informatie doorgeven aan de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Ook kun je het tipformulier op Politie.nl gebruiken. Deel je je informatie liever anoniem? Bel dan Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.